День сміху в бібліотеці

2017-04-04

/Files/images/IMG_6506.JPG

Все-таки добре, що раз на рік є день, у який можна безбоязно пожартувати . Про те, що 1 квітня – особлива дата, знають майже всі.

Усі, хто 3 квітня завітав до центральної районної бібліотеки на свято гумору «День сміху», яке організували працівники відділення денного перебування районного територіального центру соціального обслуговування та бібліотекарі, потрапили на справжній бенкет позитивних емоцій – гумористичне асорті.

Під час проведення заходу всім видалася нагода почути і побачити тих, хто любить гостре слово, хто знає українські пісні, любить їх співати, любить жартувати і запрошують до цього інших.

І в цей день, на святі сміху всім було весело і затишно. Недаремно ж в народі кажуть, що сміх продовжує життя. Смійтеся на здоров’я – і все буде добре!