Відділ інформаційних технологій

Бібліо-Інтернет є структурним підрозділом Тростянецької РЦБ , який забезпечує розширення інформаційного простору для населення та бібліотечних фахівців за допомогою інформаційних ресурсів Інтернет. На сьогоднішній день бібліотека є осередком безкоштовного вільного доступу до вітчизняних і світових інформаційних ресурсів.

Роботу Бібліо-Інтернету регламентує «Положення про Бібліо-Інтернет» і «Правила користування Бібліо-Інтернетом». Його користувачами є учні , студенти , молодь , люди з обмеженими можливостями , підприємці та інші.

Фахівцями відділу надаються консультації та практична допомога в пошуку необхідної інформації в Інтернет- мережі , виконуються пошукові роботи з певних тем .

Бібліо-Інтернет надає користувачам вільний доступ до світової мережі Інтернет із метою навчання, підвищення кваліфікації, отримання додаткових знань із різних галузей знань.

Для тих відвідувачів, які хочуть оволодіти навиками роботи з комп’ютером, передбачені комп`ютерні тренінги.

Інформаційний відділ обладнаний 7-ма комп’ютерами. До послуг користувачів 1 принтер лазерний ( принтер + сканер + ксерокс ), 1 сканер та вебкамери .

Бібліо-Інтернет надає безкоштовні та платні послуги . Працює відповідно до режиму роботи бібліотеки.

Видає: вебліографічні списки, пам’ятки користувачам, інформаційні буклети.

Кiлькiсть переглядiв: 139

Коментарi