Наші проекти

- 2011 рік - Конкурс Міжнародного фонду Відродження «Поповнення фондів сільських бібліотек та активізація їх культурно – просвітницької роботи з дітьми та молоддю» .
- 2011 рік - Перемога в конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет» програми "Бібліоміст".

- 2015 рік - Перемога у спільному конкурсі Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та програми Bibliomist "Кіноклуб Docudays UA у бібліотеці"

- 2018-2019 рр. - Перемога у III і IV раунді конкурсу проєкту ПУЛЬС "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні"

- 2020 рік - Перемога у програмі Hause ot Europe бібліотечного проєкту "Культурний карантин або бібліотека, як багатофункціональна платформа об'єднання та згуртованості громади".

- 2020 рік - Реалізовано проєкт "Інформаційно-культурний та дозвіллєвий центр громади", Тростянецька публічна бібліотека отримала почесний титул "Бібліотека року - 2020" в номінації "Малі бібліотеки".

- 2020 рік - 2020 рік - Тростянецька бібліотека увійшла в десятку кращих інформаційно-культурних та дозвіллєвих центрів громади в Україні та ввійшла до збірника "Кращі практики та шоукейси у сфері культури".

Кiлькiсть переглядiв: 483

Коментарi