Інформаційно-бібліографічні ресурси

Каталоги

o Абетковий каталог

включає бібліографічні записи на книги, брошури, видання, що продовжуються, альбоми, атласи, компакт-диски. Хронологічні рамки необмежені. Складається з єдиного абеткового ряду книг українською та російською мовами.

o Систематичний каталог

розкриває фонд за змістом, література подається за галузями знань, розміщених за системою бібліотечно­­-бібліографічної класифікації для масових бібліотек (ББК).

o Абетково-предметний покажчик (АПП)

є переліком предметних рубрик, що розкривають зміст відображених у систематичному каталозі документів із вказівкою відповідних класифікаційних документів.

Картотеки

o Систематична картотека статей

включає бібліографічні записи на статті з газет та журналів з різних галузей знань. Складається за таблицями бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) для масових бібліотек. Картки за роздільниками знаходяться у зворотно-хронологічному порядку, тобто, на початку – найновіші статті.

o Краєзнавча картотека

включає бібліографічні записи на книги, статті з газет, журналів , збірників, картографічні та нотні видання, аудіовізуальні та інші матеріали, які стосуються краю. Документи висвітлюються в галузевому, авторському, персональному, топографічному і хронологічному аспектах.

o Картотеки «Письменники-лауреати»

складаються з розділів за видами премій.

o Картотека поезій

включає бібліографічні записи на вірші з газет і журналів. Побудована в абетковому порядку за прізвищами українських та зарубіжних авторів. Є розділи, розташовані за темами.

o Картотека бібліографічних матеріалів

відображає наявні бібліографічні матеріали (покажчики, посібники, пам’ятки, рекомендаційні списки літератури тощо).

o Картотека періодичних видань

в абетковому порядку надає інформацію про всі газети і журнали, які передплачує і зберігає бібліотека.

Кiлькiсть переглядiв: 553

Коментарi