Бібліотека очима молоді

2017-03-31

Ось і завершився Тиждень дитячої та юнацької книги. Останнім його штрихом стало підведення підсумків соціологічного дослідження серед молоді нашого міста. В анкетуванні «Сучасна бібліотека очима молоді», метою якого було виявити думку молодих людей про бібліотечно-інформаційні послуги, з’ясувати причини відтоку з бібліотеки молодих користувачів, а також окреслити пріоритети розвитку бібліотеки на майбутнє, взяли участь старшокласники спеціалізованих шкіл № 1, 3, 5.

Майже всі респонденти є читачами районної бібліотеки і відвідують її щомісяця, зазвичай, щоб взяти необхідну літературу, скористатися Інтернетом, відвідати бібліотечний захід. А ті, хто не є користувачами бібліотеки, здебільшого, не мають вільного часу для відвідувань або все необхідне знаходять в Інтернеті. На питання «чого їм бракує», молоді люди написали «сучасності», тобто, бібліотека повинна бути більш інноваційнішою, привабливішою, мати нову сучасну літературу з усіх галузей знань, з новими меблями, комп’ютерізованою, з електронними книгами та планшетами.

Чи замінить електронна книга друковану, думки молоді розділилися 50 на 50. На їх думку, друковака книга залишиться на віки , а з електронною - зручно.

У анкетуванні взяло участь 50 респондентів юнацького віку.