Духовну міць поезія дає

2017-03-23

Днями в читальній залі центральної районної бібліотеки учасники поетичного клубу «Ліра» відзначили Всесвітній день поезії, організувавши поетично-музичну акварель «Духовну міць поезія дає і цим вона крилата і нетлінна».

Про тих, хто дарує оточуючим тепло серця, добрий настрій, хто словом доносить до нас красу і велич рідного краю, збуджує замисли і почуття розповіли працівники районної бібліотеки Віра Буян та Алла Новікова.

На цьогорічному поетичному святі люди пера і слова тростянецького краю представили гарні взірці своєї поезії. Власні вірші про весну, жінку, кохання читали Марія Бородіна, Галина Зікрань, Віра Панченко, Світлана Тимченко, Людмила Ісаєва.Із вуст Ніни Цілуйко зворушливо і мелодійно звучали слова пісень, які вона пише для Станівського фольклорного ансамблю.

Визнання в любові поетам, які своєю творчістю зуміли проникнути в серце, душу висловили Алла Захарченко, Ніна Шимацька. А наймолодша учасниця заходу учениця 7 класу школи №3 Валерія Кожушко декламувала вірші Олени Штанько.

По закінченні заходу бібліотекарі ще раз привітали зі святом вірних підданих громадян Поезії та побажали їм, щоб слово, рима і мелодія наповнювала їхні серця натхненням, добром, надією, вірою і любов’ю.