Найпопулярніша книга лютого

2017-03-12

/Files/images/41.JPG

За підсумками міні-опитування найпопулярнішою книгою лютого місяця користувачі бібліотеки назвали збірку оповідань Генрі Марша «Історії про життя, смерть і нейрохірургію». Ця книга, що стала медичним бестселером в англомовному світі, написана британським нейрохірургом. В ній багато спогадів і роздумів автора, захоплюючих історій, у яких головне – це етика стосунків між лікарем та пацієнтом, тонка межа між гіркою правдою і крихкою надією. Щоб бути висококласним нейрохірургом потрібно не лише добре знати свою справу, але й мати найкращі людські якості – доброту, вимогливість до себе, любові до людей і неабиякий талант оповідача.

Якщо хтось ще не встиг прочитати цієї книги, а вже зацікавився нею, запрошуємо до бібліотеки.