Кобзареве слово звучить у бібліотеці

2017-03-03

У ці березневі дні безсмертне Кобзареве слово знову заполонило бібліотечну залу районної книгозбірні. Нині, як і щороку, напередодні дня народження Тараса Шевченка, бібліотекарі разом із дев’ятикласниками спеціалізованої шко- ли № 2, вшанували пам'ять славного сина України.

За допомогою мультимедійної презентації учні пройшли життєвими шляхами Тараса, згадали крилаті вирази Шевченка, що стали афоризмами, показали свої знання творчості Великого Кобзаря.

Яскравим моментом заходу був конкурс на кращого читця-декламатора поезії Тараса Шевченка. Кожен учасник конкурсної програми натхненно та щемно декламував улюблений вірш Кобзаря.

Переможцями конкурсу стали:Ярослава Бражник, Євгенія Скрибець та Ольга Мікулінцева.

Бібліотекарі щиро подякували всім присутнім за участь у заході та закликали читати і перечитувати Шевченкове слово, вивчати його творчість, щоб стати гідними його заповідей і мрій.