Григорій Єлишевич. Знайомство зблизька

2017-01-19

/Files/photogallery/SAM_3022.JPG

Творча зустріч із неповторним сатириком-гумористом, поетом, професійним журналістом, членом Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України та Асоціації діячів естрадного мистецтва Григорієм Єлишевичем зібрала в районній бібліотеці для дорослих любителів слова. Серед яких бібліотекарі районної бібліотеки та шкіл міста, учні 9-б класу СШ № 2, користувачі книгозбірні.

Григорій Єлишевич - вчитель хімії та біології за освітою, все своє життя присвятив письменству. Його ім’я відоме далеко за межами Сумщини. Він автор багатьох публікацій сатири та гумору в республіканських журналах. Його твори – це результат власних спостережень, помічених життєвих ситуацій або роздумів над ними . Саме тому твори автора такі зрозумілі читачам. Учасники ж зустрічі мали змогу насолоджуватися майстерним читанням гуморесок у авторському виконанні, яке переме- жовувалось зі спогадами про своє життя. А ще, Григорій Єлишевич – автор багатьох пісень, деякі з них учасники зустрічі мали змогу послухати.

Презентував автор тростянчанам і «Гумористичний літопис» - свою восьму книгу, яку він назвав книгою свого життя. У збірку ввійшли твори, що їх автор написав протягом сорока років свого творчого життя. Книгу можна було придбати одразу ж після зустрічі.

У свою чергу, школярі із задоволенням читали і, навіть, інсценували твори письменника рідного краю та задавали йому питання, що їх цікавили.

Гості мистецького заходу висловили вдячність гумористу за теплу зустріч. А Михайло Бруяка, колишній редактор районної газети, який і посприяв цій зустрічі, пообіцяв і надалі допомагати в організації творчих зустрічей із знаними письменниками в бібліотеці.