РАДІОВЕЧІРКА ВІДБУЛАСЬ У ТРОСТЯНЦІ!

2016-12-26

/Files/images/IMG_6086.JPG

Тростянецька районна бібліотека долучилась до радіофлешмобу «Good Silent Party», започаткованому молодіжною групою працівників Луганської обласної бібліотеки імені О. М. Горького спільно з Закарпатською обласною універсальною науковою бібліотекою імені Ф. Потушняка (м. Ужгород) та за підтримки львівського мандрівного онлайн-радіо «Сковорода». Мета акції – надання можливість молоді оцінити сучасні інтерактивні форми організації пізнавально-розважальних заходів, зокрема дозвілля у бібліотеці, та підтримка розповсюдження серед східних регіонів україномовної художньої літератури.

«Такий захід, саме для нашої молоді, проводився вперше в нашій книгозбірні і я маю надію, що при певних обставинах, стане популярним серед тростянецької молоді», - сподівається директор бібліотеки Людмила Єфремова.