Книжковий снігопад у бібліотеці!

2016-12-23

/Files/images/ertes.PNG

Найбільше свято для бібліотекаря і читача – це знайомство з новими надходженнями до бібліотеки. Протягом цього тижня на абонементі районної бібліотеки проходили Дні інформації «Калейдоскоп книжкових новинок». Колекцію нових надходжень було представлено виставкою – сюрпризом «Книжковий снігопад».

Родзинкою виставки можна вважати видання норвезького письменника Ю Несбьо, автора серії романів про норвезького поліцейського Харрі Холе. Його детективи «Червона грудка», «Безтурботний», «Син», «Таргани», «Нетопир» дуже надзвичайно цікаві і захоплюючі.

Ще один письменник детективного жанру – Умберто Еко. Романи італійського митця «Ім’я рози» та «Празький цвинтар» - бестелери і сьогодні вважаються класикою світової літератури.

Для молоді цікавими будуть видання польської письменниці Йоанни Ягелло «Шоколад із чилі» та «Кава з кардамоном».

Серед творів українських авторів особливої уваги заслуговує книга Юлії Пилипенко «Руденька» - історія боротьби життя зі смертю та історія кохання; ретродетективи Андрія Кокотюхи «Адвакот із Личаківської» та «Привід із Валової»; книги Ірен Роздобудько «Оленіада», «Ґудзик» та «Ґудзик –2».

Для широкого ознайомлення користувачів з новими надходженнями бібліотекарями надавались консультації, проводилися міні-огляди.

Дорогі наші читачі! Завітайте до нашої книгозбірні, аби взяти додому видання, що зацікавило і проведіть дні та довгі зимові вечори за читанням книги.