Талант – шоу в бібліотеці

2016-12-20

/Files/photogallery/SAM_2267.JPG

У справжню концертну залу перетворилась читальна зала районної бібліотеки для дорослих, яка вже вкотре гостинно відчинила двері для творчих і талановитих відвідувачів районного територіального центру соціального обслуговування. Саме за ініціативою цього соціального закладу у бібліотеці відбувся концерт-шоу талантів «Зимовий зорепад», на який зібралися поціновувачі

різних видів мистецтва.

Відкрили мистецьке свято спеціальні гості – учасники хору цукрозаводського клубу, які подарували всім присутнім прекрасні пісні.

Запальним танком «Чику-Рику» продовжили захоплююче дійство відвідувачі денного перебування територіального центру - учасники спортивно-танцювального гуртка під керівництвом Юлії Краснянської.

А потім усі присутні насолоджувались піснями у виконанні Володимира Немітченка та Надії Мовчан, а також поезією, яка звучала із вуст Алли Захарченко, Ірини Анішкової, Євдокії Петрик, Тамари Берест, Лілії Ільченко та інших.

Галина Зікрань майстерно читала гуморески Павла Глазового та свої власні.

У конкурсній програмі взяли участь близько 20 учасників і майже всі вони є користувачами районної бібліотеки.

Завершився конкурс визначенням переможців та оголошенням титулів.

«Такими заходами наша бібліотека організовує дозвілля для громади, дарує позитивні емоції, нові знайомства. Як сучасна бібліотека, ми розвиваємося, активно співпрацюємо з різними організаціями та установами і завжди гостинно відкриваємо для них двері. У сьогоднішній бібліотеці не місце тиші», - говорить директор книгозбірні Людмила Єфремова.