2012-11-29

Бібліотека - територія добра і милосердя

Напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями в інформаційному центрі районної бібліотеки відбулося благодійне свято “Відкриваємо серця для добра”.

У заході брали участь, як молодь з функціональними обмеженнями, так і люди середнього віку, а також партнери бібліотеки — працівники Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Сизарєва С.В., Слєдзєвська О.О., Бабич О.І., які підготували і провели цікаву конкурсно - ігрову програму.

В рамках свята пройшла година спілкування “Умій творити добро”, під час якої всі учасники обговорювали різні життєві ситуації щодо людських цінностей.

Серед учасників заходу була і іменинниця Марина Цибан. Всі присутні її щиро привітали зі святом.

Продовжилося свято за “солодким столом” з тортом та цукерками. Благодійниками свята виступили ПП Мірошніченко та “Крафт Фудз Україна”