Новий 2016 рік завітав до бібліотеки

2016-01-06

Новий  2016 рік завітав до бібліотеки

Знову рік Новий прийшов

Календар наш з нами знов

Показав усім, який

Буде славний рік Новий.

Скільки буде в ньому буднів,

Свят чудових, незабутніх.

Щедрим на заходи до новорічних свят для бібліотеки виявився січень 2016 року. 2016 рік – рік мавпи. Саморобні паперові мавпочки поселилися на абонементі на притрушеній снігом гілочці разом зі снігурами. А на вікнах свій танок здійснюють балеринки,кружляють паперові сніжинки, запрошуючи перехожих до бібліотеки. Всі ці дивовижні вироби були зроблені користувачами під час майстер-класів.

Новий 2016 рік завітав до бібліотеки Напередодні Нового року бібліотекарі відділу обслуговування Наталія Пономаренко та Олена Іванцова провели з учнями 11 класу спеціалізованої школи №2 ігровий серпантин «Новорічний дивосвіт». Ігрова частина заходу відбулася у вигляді цікавих, розважальних вікторин, загадок, конкурсів. Старшокласники поринули у світ новорічних свят з ялинкою, снігом, Дідом Морозом, Снігуркою. По завершенню заходу учні отримали солодкі подарунки.

.

Новий 2016 рік завітав до бібліотеки На абонементі та юнацькому відділі бібліотекарі підготували своїм користувачам калейдоскоп цікавих фактів «Готуємось до новорічних свят», оформили виставки «В кожен дім і кожну хату дарувала зима свято», «Радуйся, земле, Син Божий народився!», «Новорічні фантазії», «Світ новорічних ворожінь», книжковий снігопад «У новий рік з новими книгами», де кожен відвідувач зможе підібрати собі книгу за смаком. Кожного читача гостинно зустрічає креативна книжкова ялинка і проводиться конкурс «Чарівна новорічна красуня». Всі бажаючі можуть залишити помітку, де потрібно вказати кількість книг, з яких складається книжкова ялинка. Підсумки конкурсу будуть підведені 20-го січня.

Новий 2016 рік завітав до бібліотеки Бібліотекарі читальної зали святково прикрасили приміщення серпантином, поробками, створили чарівний зимовий куточок «Біла казка зими», по центру якого миготить вогниками справжня лісова красуня-ялинка. Тут впродовж новорічно-різдвяних свят будуть проходити веселощі з колядками та щедрівками.

Новий 2016 рік завітав до бібліотекиНовий 2016 рік завітав до бібліотекиНовий 2016 рік завітав до бібліотекиНовий 2016 рік завітав до бібліотеки/Files/images/SAM_4815 - Копія.JPG