2015-12-25

Бібліографія – орієнтир у світі літератури

З метою популяризації бібліографічних знань, набуття основ користування довідково – бібліографічним апаратом та підвищенням інформаційно-бібліографічної культури для учнів 7-А класу СШ№5 пройшов День бібліографії «Бібліографія – орієнтир у світі літератури».

Бібліограф районної бібліотеки Зоя Каруна провела бібліотечний урок «Три чарівні букви ДБА», який допоміг дітям набути знань та навичок працювати з довідково-бібліографічним апаратом. Бібліограф детально зупинилася на системі каталогів і картотек, які ведуться у районній бібліотеці.

Бібліографія – орієнтир у світі літератури Школярі активно брали участь у вікторині «Знайди книгу», яка навчила їх, як за допомогою каталогів можна знайти потрібну книгу.

Виставка-огляд «Тисяча мудрих сторінок» познайомила присутніх з бібліографічною продукцією, яка є в бібліотеці.