Бібліотекарі району — за ефективне партнерство зі ЗМІ

2012-11-09

Бібліотекарі району — за ефективне  партнерство зі ЗМІ

9 листопада у районній центральній бібліотеці для дорослих відбувся семінар бібліотечних працівників Тростянеччини під назвою: “Робота бібліотек із засобами масової інформації”.

“Бібліотеки повинні висвітлювати свою діяльність та рекламувати послуги на сторінках періодичних видань, на радіо та телебаченні і, цим самим, формувати позитивний імідж бібліотеки і професії бібліотекаря у громаді”, - наголосила, відкриваючи семінар, директор районної централізованої бібліотечної системи Людмила Єфремова.

Методист Ольга Лук'янова відзначила, що плідні творчі зв'язки бібліотеки налагоджені з місцевими газетами вже багато років. У газетах “Новини Тростянеччини” та “Круглий двір” постійно публікуються інформаційні матеріали про заходи, що відбуваються у бібліотеках, матеріали присвячені ювілейним датам письменників та поетів.

У роботі семінару взяв участь виконуючий обов'язки редактора газети “Круглий двір” Роман Мірошниченко, який виступив з інформацією про реалії і перспективи співпраці редакції газети і бібліотек району та надав консультації щодо особливостей написання матеріалів до ЗМІ.

Бібліотекарі району — за ефективне партнерство зі ЗМІ