Свято для особливих

2015-12-03

Свято для особливих

В ошатній залі ресторану «Круглий двір» зібралися люди з особливими потребами – це переважно молодь, яка відвідує дозвіллєвий клуб, що діє при районній бібліотеці і дні, коли є можливість зібратися разом стають для них справжнім святом.

Теплими словами привітала присутніх директор Центру соціальних служб Інна Холодова. Ведучими заходу були учасники молодіжної організації ФРІ Олена Фалько та Олександр Гребіник.

Веселі конкурси, спілкування, солодкі призи, а ще радість і усмішки чекали на учасників свята. Музичними дарунками порадували Олена Штанько, Володимир Тіщенко, Даяна Мірошніченко. Усі запрошені мали змогу продемонструвати свої вокальні та танцювальні здібності. Святкова програма була різноманітною, цікавою та насиченою, всі лишились задоволеними.

Свято для особливих «Така взаємодія бібліотеки та соціальних служб сприяє успішному вирішенню проблем людей, які потребують підтримки в цей нелегкий час», - ділиться враженнями директорка книгозбірні Людмила Єфремова.

Солодкими смаколиками свято забезпечила фабрика ПрАТ «Монделіс Україна».

Свято для особливихСвято для особливих/Files/images/SAM_4121.JPG