Урочисто привітали працівників культури

2015-11-09

Урочисто привітали працівників культури

Сьогодні в нашій державі відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З цієї нагоди в районному Будинку культури відбулися урочистості й святковий концерт. Працівників закладів культури, які своєю творчою працею дарують радість і добро, з професійним святом вітали керівники міста і району.

Почесною грамотою обласного Управління культури і туризму нагороджено коллектив Тростянецької центральної районної бібліотеки, за майстерність, креатин та інновації в роботі.

Грамотою Тростянецької районної ради нагороджено бібліотекаря Буймерської сільської бібліотеки Шапувал Ірину Степанівну за плідну співпрацю з громадою, творчий ентузіазм, активну участь в аматорському народному хорі Буймерського сільського будинку культури

Коллектив Палацу дітей та юнацтва подарував своїм коллегам – працівникам культури міста і району, чудовий концерт.

Урочисто привітали працівників культури Урочисто привітали працівників культури