2012-09-28

Бібліотека- храм мудрості, бібліотекарі - хранителі духовності

28 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, у районній бібліотеці відбулося бібліосвято “ Бібліотека-храммудрості,бібліотекарі-хранителідуховності.У читальній залі зібралися бібліотекарі РЦБ та сільських бібліотек- філій. На свято завітали гості: голова правління Сумського обласного благодійного фонда “Благовіст” Г.П.Дашутін , голова районної державної адміністрації А.П.Шишканов, начальник відділу культури і туризму В.І.Перетятько, голова профспілки працівників культури Н.М.Бабкова, які привітали присутніх зі святом і за підсумками роботи нагородили кращих бібліотекарів подяками, грамотами та цінними подарунками.

Своє музичне вітання дарували викладачі дитячої музичної школи. А “підсолодили” свято цукерки, які всі бібліотекарі отримали від шоколадної фабрики ПАТ «Крафт Фудз Україна».