2015-05-26

Молодь читає – Україна процвітає

/Files/images/SAM_0877.JPG Нещодавно молодь Тростянеччини взяла участь у флешмобі «Молодь читає – Україна процвітає», який організувала районна бібліотека разом з Тростянецьким осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив» в рамках проведення Всеукраїнської акції «Українська молодь читає», започаткованої Державною бібліотекою України для юнацтва.

Юнаки та дівчата прийшли до бібліотеки зі своїми улюбленими книжками та журналами, щоб довести, що молодь Тростянеччини – найчитаюча, яка любить читати, незважаючи на інформаційний вибух, комп’ютери та різноманітні інформаційні технології. Вони з допомогою працівників бібліотеки відтворювали різні фігури, які привертали увагу до книги та читання, залучали нових користувачів до бібліотеки.

Молодь читає – Україна процвітає Молоді люди добре провели час, відпочили, отримали позитивний настрій.

По закінченні флешмобу молода дівчина, яка зараз одночасно працює і навчається в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, Світлана Сивоконь сказала: «Люди завжди будуть читати! Від імені всієї молоді, я хочу сказати прекрасні слова, які Леся Українка вклала в уста чарівної Мавки, трохи її перефразуючи.

Я – читач! Ні! Я – не вмер!

Я вічно буду жити,

Я в серці маю те, що не вмирає:

Любов до книги, жагу до знання,

І гімн співаю книзі я безцінній,

І прославляю я її в віках.»