2015-05-07

«Бібліоміст» з’єднав фронтових побратимів

Фронтових побратимів Другої світовой війни Миколу Косова та Володимира Ковальчука, які свого часу боронили рідну землю від фашистських окупантів, нині розділяють сотні кілометрів. – один мешкає на Тростянеччині, а інший на Дніпропетровщині. Але завдяки новітнім технологіям в публічних бібліотеках , а зокрема Скайп - зв’язку, ветерани змогли побачити одне одного, поспілкуватися, пригадати фронтове життя.

Таку унікальну зустріч в переддень свята Перемоги фронтовим друзям організували бібліотекарі Тростянецької районної бібліотеки та Апостолівської районної бібліотеки Дніпропетровської області..

«Бібліоміст» з’єднав фронтових побратимів«Робота з ветеранами – один із пріоритетів роботи бібліотеки, адже саме вони є носіями правди про ту жахливу війну. Вони наочний приклад мужності і відваги і сьогодні ми відкриваємо їм вікно у світ сучасних технологій», - сказала директорка Тростянецької бібліотеки Людмила Єфремова.

«Бібліоміст» з’єднав фронтових побратимівПо обидва боки екрану сиділи два сивочолих фронтовики, їх переповнювали сльози радості і спогади, спогади, спогади…

Привітати ветеранів зі святом прийшли: голова Тростянецької районної державної адміністрації Дмитро Назаренко, виконуючий обов’язки начальника відділу культури Володимир Забавський, член президії районної ветеранської організації Анатолій Заєць.

Допомогу в організації Скайп - зустрічі надала районна влада, яка забезпечила явку ветерана, районна організація ветеранів і місцева шоколадна фабрика.