Вони пішли в безсмертя молодими

2012-06-22

Війна 22 червня в Бібліо-Інтернеті для користувачів районної бібліотеки бібліотекарі провели історичний екскурс “Вони пішли в безсмертя молодими”.

Сторінки війни ... 41-й ... найважчий ... Гіркі шляхи відступу. Згарища на місці сіл, чорні руїни там, де зовсім недавно вирувало щасливе життя. 41-й ... рік небаченої людської мужності, стійкості. До останнього патрона, до останнього подиху.

І сьогодні, 22 червня, через 61 рік ми згадуємо дідів, прадідів, які зі зброєю в руках захищали нашу землю, та схиляємо голови перед полеглими. Адже саме завдяки їм, ми живемо, навчаємося , працюємо. Виставка

Солдати 41-го, ветерани завжди будуть яскравим прикладом для молодого покоління у боротьбі за мирне сьогодення, щастя народу, любові до рідної Вітчизни.