Спорт — здоров'я, сила духу і краси

2012-06-15

Спорт Спорт — невичерпне джерело життя, сили і краси. Спорт дає здоров'я , загартовує характер і волю. Сьогодні здоровий спосіб життя стає все більш популярним у нашому суспільстві, особливо серед молоді.

В Україні 2012 рік — оголошено Роком спорту та здорового способу життя і в нашій країні проходить Євро — 2012.

Щоб популяризувати спортивну тематику та залучити якомога більше молоді до занять спортом та фізичною культурою в районній бібліотеці була проведена година спорту з учнями ЗОШ №3 .

Діти ознайомились зі спортивною кімнатою “Ім'я йому футбол”, багато дізнались про Євро- 2012, про історію футболу, про команди-учасниці Євро-2012 та відомих світових і українських футболістів, переглянули книжкові виставки. Спорт

Бібліотекарка Алла Новікова розповіла школярам про футбольний матч між користувачами бібліотеки та командою СШ № 5, який відбувся в травні місяці цього року.

Дуже зацікавила присутніх спортивна вікторина, адже майже всі учні люблять футбол і тому жваво і правильно давали відповіді на поставлені запитання.

Переможцями стали Шевченко Д., Бочарова Ю., Тітарєва О., ТоряникД., Усачов Б.,

Веремієнко В., Гейдт О., Волошин Г.