Люби і знай свій рідний край

2012-06-14

Наш Тростянець

Під такою назвою в читальній залі районної бібліотеки пройшла краєзнавча мандрівка рідним краєм. Старшокласники ЗОШ № 3 дізналися звідки пішла назва нашого міста, познайомилися з історією Тростянця, з історичними пам'ятниками архітектури, помандрували вулицями міста та чарівними природними куточками Нескучного, помилувалися невимушеною привабливою красою лебединих озер.

Тростянецька земля — овіяна легендами і славою, багата знаменними подіями і талановитими людьми. Тож, молодь із задоволенням переглянула відеофільм про наше місто “Наш Тростянець”.

Підсумком заходу стала краєзнавча вікторина “ Чи знаєте ви свій край?”.

Користувачі нашої бібліотеки можуть на абонементі ознайомитися з літературою, представленою на книжковій виставці “ Мій рідний краю, моя земля, моя ти рідна Тростянеччина”.