2014-02-25

Як у нашій бібліотеці Масляну святкували

Скликаєм на свято останнє зими!

Масляна щедро гостей всіх вітає,

Млинцями смачними всіх пригощає!

Масляна – одне з календарно-побутових свят, яке пов’язане із давнім народним звичаєм – проводами зими і зустріччю весни.

Щоб відмітити це стародавнє свято в районній бібліотеці зібралися найактивніші користувачі.

Господині-бібліотекарі Наталія Пономаренко та Алла Новікова за давнім звичаєм радо зустрічали своїх гостей у яскравих хустинах. Вони трішки познайомили присутніх з традиціями українського народу, розповіли про кожен день Масляної, який має певне значення, назву, цікаві звичаї та запросили скуштувати страви з щедрого столу. Одна з головних страв, що символізує тепле сонечко, якого із нетерпінням чекають люди, - це млинці. Ще ніколи вони не здавались такими смачними, як цього дня.

Свято вдалося на славу. Всі присутні були задоволені і запрошували одне одного в гості на млинці.