2014-02-21

До мови доторкнемося серцем

Міжнародний день рідної мови відзначають 21 лютого. Це свято тих, хто любить, поважає, розуміє і не нехтує своєю рідною мовою.

Дню рідної мови був присвячений захід “Мова барвінкова, батьківська ранкова”, який працівники районної бібліотеки Алла Новікова та Наталія Пономаренко провели зі старшокласниками спеціалізованої школи № 1. Бібліотекарі розповіли учням історію виникнення свята, коли його почали відзначати в Україні, нагадали про важливість і цінність духовного скарбу нації. Адже, всім відомо, що без мови, знання рідної мови, немає народу. Людина, яка не хоче знати, вивчати свою мову - убога особистість. На заході з вуст школярів звучали теплі та ніжні слова про нашу рідні українську мову.

З метою збагачення знань про мову був проведений конкурс “Мовне асорті”, де підлітки змогли показати свою кмітливість, обізнаність, відповідаючи на складні та досить каверзні питання.

Наприкінці заходу бібліотекарі закликали молодь зберігати й шанувати свою мову, заради прийдешніх поколінь, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України.