«Добро не терпить зволікання»

2013-11-29

«Добро не терпить зволікання»

Під такою назвою в читальній залі районної бібліотеки відбулася година спілкування, приурочена Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями інвалідів.

29 листопада відбулося справжнє свято добра і милосердя. І навіть цей день, хоча і видався похмурим, був добрим, тому що людським теплом і добротою зігріваються серця.

Ведучі свята Олена Іванцова та Наталія Кулібаба привітали присутніх зі святом і «Добро не терпить зволікання»запропонували цікаву музично- розважальну програму.

За чашкою чаю відбулася душевна бесіда про принципи толерантності, які включають кращі якості людини: взаєморозуміння, доброзичливість, чуйність, поблажливість, терпимість до інших людей, відмова від заподіяння шкоди і насильства і т.д.

«Добро не терпить зволікання» Партнери бібліотеки - працівники районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді привітали молодь солодкими подарунками і провели з ними літературно-ігрові конкурси « Добро починається з тебе» , «Подаруй другові усмішку».

Спонсор свята – приватний підприємець Шило Л.М.

«Добро не терпить зволікання»«Добро не терпить зволікання»