• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Суспільне презентували проєкт з розбудови гіперлокальної мережі універсальних журналістів

2021-10-06

05 жовтня в Тростянецькій публічній бібліотеці відбулася зустріч охочих опанувати медіаосвіту, місцевих журналістів та команди СУСПІЛЬНОГО. Зокрема, презентували пілотний проєкт про створення гіперлокальної мережі універсальних журналістів, які працюватимуть на рівні об'єднаних територіальних громад. Це дозволить глядачам Суспільного мовника дізнатися, чим живуть громади, про їх історії успіху в розвитку місцевого самоврядування, перемоги та виклики.

До 19 листопада 2021 року у бажаючих пов'язати своє життя з медіа є чудова можливість приєднатися до проєкту та пройти безкоштовне навчання від Академії суспільного мовлення і, в майбутньому, стати частинкою інноваційної команди Суспільного.

Навчання охопить такі теми:

· пошук інформації та джерела, стандарти журналістики;

· розробка теми та підготовка до зйомки;

· зйомка та монтаж, мобільна журналістика.

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням https://academy.suspilne.media/forms/stvorennya_giperlokalnoyi_merezhi_zhurnalistiv?fbclid=IwAR2qWnOlChvfP83EgMStGRNJbaBQan2-g4MSNPOGqcmw3-ex6BLXoqvsVOM

P.S. Долучитися до проєкту можуть усі, кому виповнилося 18 років, медійна освіта не є обов’язковою.