Закриття сезону клубу садівників і квітникарів

2021-10-12

Щовівторка Тростянецька публічна бібліотека збирала однодумців в клубі садівників і квітникарів під керівництвом закоханого у квіти Юрія Гордієнко.

Цікаві зустрічі та жваві обговорення дозволили вивчити досвід як вітчизняних квітникарів і садівників, так і зарубіжних. На основі цього кожен мав змогу покреативничати та створити на своїх ділянках маленькі оазиси. Також з задоволенням обмінювалися вирощеними власноруч рослинами, ділилися садовими лайфхаками, неодноразово організовували спільні екскурсії.

Сьогодні закриття цьогорічного сезону у клубі садівників і квітникарів. А навесні ми знову чекаємо любителів прекрасного в стінах нашої бібліотеки. Тож, в тебе є час подумати та приєднатися, адже членом клубу може бути кожний, хто бажає оволодіти високою культурою землеробства, збагатити себе знаннями, поділитись набутим досвідом з вирощування садово-городніх культур.