• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

У бібліотеці в рамках X Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» пройшла прем’єра книг по ландшафтному дизайну

2021-06-24

Якщо ви хочете надати своїй ділянці неповторного, індивідуального стилю, без зайвих турбот і витрат створити власний «зелений світ» затишку, витонченості й комфорту, – вам не обійтися, як мінімум, без двох книг: Андреа Крістманн «Дизайн сада и участка : клумбы и газоны, кустарники и деревья» та Галини Сєрікової «Современный ландшафтный дизайн сада». Це улюблені книги Юрія Гордієнко, голови любительського об’єднання тростянецьких садівників-квітникарів, прем’єра яких відбулася на черговому засіданні клубу.

Спробуйте створити райський куточок на своїй ділянці самостійно і все зробити своїми руками, а допоможуть вам у цьому улюблені книги.