Книжковий Арсенал 2021

2021-06-25

☝За організації Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору» в рамках X Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» Тростянецька бібліотека приєдналася до онлайн-дискусії «Місця пам’яті — пам’ять місця».

Відбулася презентація двох науково-популярних виданнь: “Табір примусових робіт “Янівська” – індустрія терору” та “Пересильна тюрма №25 у Львові”. А також разом із експертами і гостями “Книжкового Арсеналу” мали змістовну дискусію, яка полягає у представленні унікальних наукових розвідок на тему історії та діяльності “Янівського табору” і “Пересильної тюрми 25” у Львові. Обидві теми замовчувались у радянський період та лише зараз починають наповну досліджуватись українськими науковцями. Подібні незручні території є в кожному населеному пункті України.