• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Продовжуємо знайомити читачів із книжковими новинками від Українського інституту книги

2021-03-30

/Files/images/schastya/166770069_6022652394427207_722224614919621486_n.jpg

В серії «Знамениті українці» вийшли книги: «Квітка Цісик» Ігоря Колади та інш., «Соломія Крушельницька» Ігоря Коляди, «Леся Українка» Т. Панасенко.

Три жінки – три особистості.

Чарівною квіткою України, «легендою за океаном» називають американську співачку українського походження Квітку Цісик (повне ім’я Квітослава-Орися Цісик). Дивна, трагічна доля випала маленькій симпатичній жінці. Але її пісні, її чудовий голос досі лунають , зігріваючи душі людей.

Соломія Крушельницька – українська оперна співачка, педагог. Її сопрано справляло гіпнотичний ефект на слухачів. Хоча вона уродженка маленького села на Тернопільщині, але з нею на одній сцені вважали за честь виступати імениті виконавці. Ще за життя Крушельницька отримала титул найвидатнішої співачки світу, звання вагнерівської примадонни ХХ століття.

Леся Українка (справжнє ім'я Лари́са Петрі́вна Ко́сач) - українська письменниця, геніальна поетеса і драматург, перекладачка, фольклористка, культурна діячка. ЇЇ перу належать 270 віршів, а ще поеми і віршовані драматичні твори. Незважаючи на короткий життєвий шлях Леся Українка стала однією з найвидатніших українських жінок в історії.

Про їх родинне життя, перші кроки у світі музики, мистецтва, літератури , про їх захоплення і мрії ви дізнаєтесь прочитавши ці прекрасні книги.