Промоція читання. Діана Акерман «Дружина доглядача зоопарку»

2021-03-31

/Files/images/schastya/167063371_6023366017689178_3555001134945634539_n.jpg

Приголомшлива історія про війну!

І знову чергова новинка від Українського інституту книги «Дружина доглядача зоопарку». Автор – американська письменниця Діана Акерман. Це не просто художній твір, а й справжній підручник з історії. В основі сюжету – реальна історія Варшавського зоопарку часів Другої світової війни.

Про що книга – Ян працює доглядачем в зоопарку у Варшаві. Його дружина – Антоніна – дуже любить тварин. Здається, з ними знайти спільну мову легше, ніж з людьми. Але ось починається війна, яка змінила життя мільйонів людей. Ян і Антоніна допомагають євреям переховуватися і при цьому ризикують своїми життями. За весь час окупації Польщі вони врятували понад 300 людей, ховаючи їх у клітках для тварин. Що сталося із тваринами, які жили в зоопарку? Дізнаєтеся під час читання роману.

«Дружина доглядача зоопарку» – це надзвичайно сильна історія про мужність і сміливість звичайних людей.

За мотивами роману було відзнято історичний військовий фільм, режисером якого стала Нікі Каро.