• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Тростянецька публічна бібліотека - офіційний ХАБ національного проєкту Дія.Цифрова освіта

2021-03-23

22 березня 2021 року в Україні вперше стартував Європейський тиждень цифрової грамотності.

Цифрова грамотність — така сама важлива навичка в 21 столітті, як і вміння грамотно говорити, читати і писати. Адже опанувавши цифрові навички, кожен зможе отримувати державні послуги онлайн, впевнено користуватися соціальними мережами та Інтернетом, зручно спілкуватися з рідними. А також бути конкурентоспроможним на ринку праці та навчатися протягом життя.

Тростянецька публічна бібліотека долучилась до реалізації Національної програми «Дія. Цифрова освіта». Тепер у бібліотеці можна навчитись користуватися комп’ютером, інтернетом, онлайновими сервісами, пройти навчання на платформі «Дія." У рамках проекту реалізовано проведення циклу тренінгів та практичних занять.

Відбулося знайомство користувачів з електронними послугами Пенсійного фонду України: призначення пенсії за принципом одного відвідування; пенсійний калькулятор; електронна трудова книжка; електронне пенсійне посвідчення; кабінет страхувальника (роботодавця); довідка з QR-кодом; СМС-інформування; мобільний додаток «Пенсійний фонд».

Пам’ятаймо, наша спільна мета: навчити 6 млн українців цифровим навичкам за 3 роки!