Промоція читання. Люсі-Мод Монтгомері

2021-03-13

Для поціновувачів легендарної канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері приємна новина. Тростянецька публічна бібліотека отримала від Український інститут книги п’яту, шосту та сьому книги із циклу про неймовірну Енн Ширлі.

Кожне видання – це певний етап у житті Енн. Зростаючи, із допитливої гарної дівчинки – підлітка, вона перетворюється на прекрасну жінку, чудову дружину, щасливу маму шістьох дітей.

Разом з чоловіком Енн вирушає на узбережжя гавані Чотирьох вітрів і оселяється в Домі Мрії. Тут у неї з’являються нові друзі, на неї чекають радощі й печалі, випробування й щастя материнства. Та згодом доводиться перебратися в Інглсайд.

Енн і Гілберт разом уже п'ятнадцять років. Зростають діти, впевнено крокують по життю, заводять друзів, роблять помилки, стикаються з несправедливістю, брехнею. Та поруч з ними завжди любляча і турботлива мама. Хоча вона також помиляється, сумнівається в собі. Та найголовніше, що вони разом - родина.

Останні книги з цієї серії присвячені більше дітям Енн.

Цікава, сучасна, яскрава сага життя. Хто ще не читав, мерщій до бібліотеки!

/Files/images/schastya/Без імені.png