Міжнародний день дарування книг для Тростянецької бібліотеки продовжується!

2021-02-19

Меценатство та благодійність – головні риси поціновувачів книги, які докладають зусиль до наповнення інтелектуальної скарбниці. Приємно, що дарування книг стало доброю традицією у стінах нашої бібліотеки.

Ціле книжкове багатство нещодавно подарував нашій бібліотеці депутат Сумської обласної ради, засновник Благодійної Організації "Благодійний Фонд"БЛАГОСФЕРА", людина з великим світоглядом та жагою зробити світ кращим – Араз Гулієв.

100 нових книг, сучасних українських та зарубіжних авторів, книг для дітей та дорослих на суму більше 10 тисяч гривень поповнили наші бібліотечні фонди.

Книга була, є і завжди буде найкращим подарунком. Це найкращі інвестиції в інтелектуальне майбутнє молодого покоління нашої громади, бо за кожною обкладинкою живе цілий світ.

Хочемо висловити свою найщирішу вдячність за щедрий подарунок, чудову зустріч і маємо надію на подальше партнерство. Будьте добрішими, щедрішими, коли це можливо. А це можливо завжди. Дякуємо! Це - книги для всіх вас, шановні наші читачі!