Сумщина - колиска партизанської слави

2013-09-23

Сумщина-колиска партизанської слави

21 вересня в Новгородській бібліотеці-філії пройшла історична година «Сумщина-колиска партизанської слави». Запрошені: учасниця бойових дій Проклова О.К, діти війни - Феденко П.Г., Новгородська Є.Г., Бриченко Т.М., голова ради ветеранів ст. Боромля Брижик Г.Д., учні місцевої школи Констанжи А., Курило О., Боброва А., Калашник А. та ін. З вступним словом про партизанський рух на Сумщині виступила завідувачка бібліотеки Сівовол Г.І. Запрошені поділилися хвилюючими спогадами про воєнні роки, про тяжке дитинство дітей війни та тяжкі післявоєнні роки. Учасниця війни Проклова О.К., пройшовши фронтами, перемогу зустріла у Празі. Ці хвилюючі розповіді нікого не залишили байдужими. Учні підготували цікаву поетичну сторінку на партизанську тематику. Присутніх пригостили гарячим чаєм та солодощами. Наприкінці заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих односельчан та учасників війни, що померли у мирний час.