Школа майстерності для прийомних батьків

2013-09-19

Школа майстерності для прийомних батьків

19 вересня в читальній залі районної центральної бібліотеки пройшла Школа майстерності для прийомних батьків. Мета заходу — підвищення обізнаності прийомних батьків у різних питаннях правового, педагогічного, методичного, психологічного значення та уміння їх вирішувати. Відкрила школу майстерності директор ЦСССДМ Ганжеленко Т.В. Доповіддю “Навчання прийомних батьків — одна із складових ефективного спілкування прийомних батьків та їх підопічних”. Інспектор Тростянецького підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Саєнко К.В. навчав профілактики правопорушень серед підлітків.

Бібліотекар районної бібліотеки для дітей Бєльська Н.М. розповіла присутнім про виховне значення книги у житті кожної дитини та наголосила, що залучення дитини до читання - один із головних обов'язків батьків.

Провідний спеціаліст ЦСССДМ Горбачова О.М. розробила разом з батьками психолого-педагогічні ситуації та методи їх вирішення. На завершення зустрічі була проведена екскурсія бібліотекою так кожен з прийомних батьків отримав рекламні бібліотечні буклети.

Школа майстерності для прийомних батьківШкола майстерності для прийомних батьків