Шляхами партизанської слави

2013-09-18

Шляхами партизанської слави

Вже кілька років поспіль день 22 вересня відзначається в нашій країні як День партизанської слави. Напередодні святкування цього дня працівники районної бібліотеки провели для учнів 9 класу спеціалізованої школи №1 історичний екскурс «Відлуння партизанської слави».

Бібліотекарі Алла Новікова та Наталія Пономаренко розповіли підліткам про славні сторінки історії партизанського руху на Україні, в тому числі і на Сумщині, про партизанський загін, що діяв у Тростянці, про подвиги народних месників у боротьбі з фашистськими окупантами.

Затамувавши подих слухали школярі спогади свого класного керівника Інни Василівни Поліщук. Вона в дитинстві була знайома і часто спілкувалася з Марією Савеліївною Гмиренко, яка в роки окупації Тростянця встановила зв’язок із воронезькою групою парашутистів і разом з підпільниками всіляко допомагала десантникам боротися з ворогами.

По закінченні заходу присутнім був представлений перегляд літератури «Партизанськими стежками».

Шляхами партизанської славиШляхами партизанської слави