Другий день фестивалю біологічних колекцій в Тростянецькій публічній бібліотеці

2020-02-14

Другий день фестивалю дуже багатий на зустрічі, гостей, події. Плідним він видався і для експерта Української природоохоронної групи Сергій Панченко (Serhiy Panchenko) Школярів 10 класів ЗЗСО № 3 він зацікавив біологічною грою "Як стати особливим", а учні 6-7 класу філії № 1 дізналися як зібрати особливу колекцію.

Завітали на фестиваль і гості з сусідніх районів - вихованці Великописарівської станції юних натуралістів та вихованці гуртка фізичного виховання Охтирського МЦПО "Мала академія наук".

Велику зацікавленість гостей викликала як виставка біологічних колекцій тростянчан, так і сама Тростянецька бібліотека. Всі отримали черговий заряд яскравих вражень та матимуть що згадати про відвідування нашого міста.