Зимова казка

2019-12-22

Різдво – чарівна пора, зимова казка, де стають можливими будь-які дива. Примиряються давні вороги і забуваються образи, відбуваються дивовижні перетворення: в самих черствих серцях зароджуються іскри душевного тепла, а бідні і знедолені знаходять домашній затишок.

Так і у збірці Чарльза Діккенса «Різдвяні повісті » представлені 5 неймовірних повчальних різдвяних історій. Вони вчать людяності, робити добро тут і тепер, поки є можливість і шанс не втрачено, бо всі ми несемо свій тягар і лише від нас залежить, із чого він складатиметься.

Старий-скнара потрапляє в дивну пригоду, яка змінює його життя. Простий учитель хімії також виявляється в центрі фантастичних подій. Як за помахом чарівної палички, змінюється чоловік-буркотун після зустрічі з загадковим мандрівником; серця двох коханих об'єднуються священною обітницею в перший день Нового року... Ці історії подарують справжній дух різдвяного свята!!!

Отже, якщо тобі сумно і зовсім немає новорічного настрою, візьми в Тростянецькій публічній бібліотеці книгу з цими дивовижними історіями. Вона створить атмосферу свята, та ще й змусить кожного трохи замислитись.Кiлькiсть переглядiв: 168

Коментарi