Шоколадний день в бібліотеці

2013-07-11

Шоколадний день в бібліотеці

11 липня — Всесвітній день шоколаду. Саме цього дня в читальній залі районної бібліотеки зібралися любителі цього десерту, адже шоколад ласують не лише діти, але й дорослі. Для них завідувачка відділу обслуговування Алла Новікова провела годину цікавих повідомлень “Історія смаку із зернини какао”. Присутні мали змогу познайомитися з історією цього продукту, дізнатися про те, які існують види шоколаду і чим він корисний для нашого здоров'я, якими були перші цукерки та про незвичайні цукеркові дерева, які ростуть в Азербайджані. Гості з задоволенням взяли участь в “Солодкій” вікторині.

Шоколадний день в бібліотеці По закінченні заходу всі бажаючі мали змогу насолодитися солодощами, які надав благодійний фонд “Тростянеччина -рідний край”