Як рослини мандрують світом?

2019-11-27

Шестикласники та семикласники філії №1 взяли активну участь у навчальній грі «Як рослини мандрують світом?», яка була проведена в Тростянецькій публічній бібліотеці начальником науково-дослідного відділу Гетьманського національного природного парку, доктором біологічних наук, доцентом Сергієм Панченком.

Гра будувалась навколо колекції насіння і плодів. Діти за зовнішніми ознаками насіння у плодів намагалися зрозуміти спосіб їх поширення. В цілому завдання було виконане! Школярі познайомились з різноманіттям рослин нашого краю і особливостями їх пристосування до виживання.

До речі, це одна з тих навчальних ігор, які будуть представлені на фестивалі біологічних колекцій наприкінці січня 2020 року. Слідкуйте за нашими новинами))

Чекаємо всіх на фестивалі!!!