Сумський міжрегіональний ярмарок

2013-07-04

Сумський міжрегіональний ярмарок

3-4 липня 2013р. у Науковій бібліотеці Української академії банківської справи відбувся перший міжрегіональний ярмарок “Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє”.

Протягом двох днів учасники з Сумської, Полтавської, Київської та Чернігівської областей представляли експозицію унікальних бібліотечних проектів. Сумську область представляли : обласна Наукова бібліотека , Охтирська районна бібліотека , центральна міська бібліотека м.Суми та Тростянецька районна централізована бібліотечна система .

Сумський міжрегіональний ярмарок/Files/images/IMG_4739.JPG Тростянецька бібліотечна система представляла проект Боромлянської сільської бібліотеки -філії “За полуницями в бібліотеку”, суть якого полягає в наступному: завдяки Інтернету та доступу до новітніх інформаційних технологій в Боромлянській сільській бібліотеці був створений клуб любителів- городників “Боромлянські полуниці”, який займається популяризацією вирощування полуниці — ягоди - бренду села. Головою клубу є Н.О.Чіннікова, яка вже багато десятиліть займається вирощуванням полуниці і після появи в бібліотеці Інтернету стала постійною її користувачкою. Згодом навколо неї об'єдналося багато однодумців з улюбленої справи і на сьогодні клуб налічує 15 постійних членів. Засідання проводяться щоквартально. Учасники клубу за допомогою Інтернету дізнаються про сучасні технології вирощування ягоди, способи виведення нових сортів, шукають друзів - однодумців, обмініються досвідом.

Сумський міжрегіональний ярмарокСумський міжрегіональний ярмарок На стенді Тростянецької бібліотеки були представлені фотографії роботи клубу, вирощування полуниці, унікальні фотографії з історії зародження полуничної справи в с.Боромля, представлений сам проект в електронному вигляді, друкована продукція Тростянецької РЦБС. “Фішкою” експозиції була свіжа полуниця.

Сумський міжрегіональний ярмарок Крім інших учасників, велику зацікавленість стенд викликав у директора програми “Бібліоміст” Матея Новака та виконавчого директора Української Бібліотечної Асоціації Ярослави Сошинської. Свої лайки вони віддали саме боромлянському проекту.

Сумський міжрегіональний ярмарокСумський міжрегіональний ярмарокСумський міжрегіональний ярмарокСумський міжрегіональний ярмарокСумський міжрегіональний ярмарокСумський міжрегіональний ярмарок