А в серці тільки ти єдиний, мій коханий, рідний краю

2019-10-30

Кожен з нас пишається тим, що проживає у старовинному і прекрасному місті Тростянець. В публічній бібліотеці учні 2-В, 3-В, 4-В класів здійснили краєзнавчий круїз «А в серці тільки ти єдиний, мій коханий, рідний краю». Під час розповіді бібліотекаря, подорожуючи від століття до століття, діти познайомилися з багатою історією і славними традиціями нашого міста. Хлопчики і дівчатка із задоволенням збирали пазли з видами Тростянця, брали активну участь у краєзнавчій вікторині «Люби і знай свій рідний край», конкурсі «Місто моє, ти пісня і легенда», слухали вірші та дивились фільми про рідне місто.

Бібліотекар розповіла школярам про визначні та пам’ятні місця Тростянеччини, познайомила з творчістю тростянецьких поетів, які на своїх сторінках передали любов, ніжність, повагу до нашого рідного міста.

Присутні здійснили екскурсію всіма залами бібліотеки та поласували «бібліотечною» кавою та «книжковим» чаєм в соціальному кафе.