Дослідницький воркшоп зібрав жителів у Тростянецькій публічній бібліотеці

2019-10-16

Благоустрій і озеленення вулиць має велике значення в упорядкуванні всього міста,а особливо його архітектурне оформлення. Тож, саме 15-16 жовтня на дводенному планувальному воркшопі студенти-архітектори разом з мешканцями міста згенерували цікаві ідеї та запроектували ключові об’єкти для створення ще одного затишного оазису для культурного відпочинку в нашому місті – скверу біля бібліотеки та інклюзивного центру.

Важливою стала практика залучення мешканців, яка в світі дуже часто використовується, коли на всіх етапах проектування у жителів є можливість висловити свою думку. Активну позицію висловив міський голова Юрій Бова , який запропонував свою концепцію в проектуванні даної території, посилаючись на досвід інших країн. Також міський голова вислухав побажання та зауваження присутніх у залі.

Дякуємо всім організаторам польсько-українського проекту «Розвиток сучасних громад \Простір\Планування\Залучення» та фундації «Fundacja Inna Przestrzeń» за плідну спі

/Files/images/a/74271558_3707782105914259_6154072516030627840_n.jpg