У бібліотеці обговорювали проблему торгівлі людьми

2019-10-18

У Тростянецькій бібліотеці відбувся інформаційно-просвітницький захід, приурочений до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Його учасниками стали учні 10-А класу ЗЗСО №5. Фахівець управління соціального захисту населення Тростянецької РДА Марина Голопьорова донесла до старшокласників інформацію про торгівлю людьми, про причини виникнення даної проблеми, про те, як захистити себе від шахрайства та не потрапити до рук торгівців людьми. Діти переглянули застережливі відеоролики.

Дуже цікавою для школярів була гра «Ліза та її друзі подорожують світом», яку надала ГО «Ліга соціальних працівників Сумщини». Діти із задоволенням вирушили в уявну кругосвітню мандрівку, дотримуючись при цьому правил безпеки. Всі учасники виявились дуже кмітливими, обачними та обізнаними .

Під кінець зустрічі пані Марина побажала ніколи не потрапляти в небезпечні ситуації!