Бібліотека відкрита для всіх

2019-09-27

В останній вересневий день вся Україна відзначає Всеукраїнський день бібліотек. Тростянець не став винятком.

У центральній публічній бібліотеці продовжуються дні відкритих дверей. Окрім колег-бібліотекарів із інших громад, оновлений бібліотечний заклад відвідали і бібліотечні працівники Тростянеччини.

Серед них не лише працюючі бібліотекарі, а й ветерани бібліотечної справи, які все своє життя присвятили «служінню» книзі. Вони побачили зовсім іншу бібліотеку і щиро пораділи тим перетворенням, які відбулися в бібліотечному закладі, а потім поринули у спогади, а згадати було що! Саме спільними зусиллями кількох поколінь долалися труднощі, саме їхня наполегливість допомогла бібліотекам вижити у важкі часи. Приємною несподіванкою для всіх стала презентація світлин із хроніки бібліотечного життя.

На завершення зустрічі усіх присутніх запросили до бібліотечної кав’ярні, де вже чекала кава та солодощі.