Мудрість книг об’єднує родину

2019-05-16

Заквітчаний травень дарує Україні прекрасне, особливе свято, яке не залишає байдужим жодну людину - Міжнародний день сім’ї.

«Мудрість книг об’єднує родину» - так називався сімейний ігровий майданчик, який для дітей і дорослих міста підготували бібліотекарі публічної бібліотеки разом з ГО «Родинне коло Тростянеччини».

Присутні дізналися історію виникнення свята та коли його стали святкувати в Україні. З величезним задоволенням мами, бабусі, дідусі і малеча брали участь в сімейних іграх, вікторинах, конкурсах «У своїй родині найліпше дитині», «Моє родинне дерево», «Майстерня чарівництва» та багато інших.

У теплій атмосфері непомітно пролетів час. Щасливі посмішки, палаючі очі і радісні обличчя малюків супроводжували все свято. І, звичайно ж, всі присутні отримали подарунки.

Вітаємо всі родини України з цим душевним святом. Миру, добра, тепла!