Бібліовеселощі знову в Смородині

2018-06-21

Тростянецька публічна бібліотека намагається зробити літній відпочинок для своїх користувачів-дітей незабутнім та довести, що без найкращого друга, книги, канікули сумні. Конкурси, ігри, пригоди, мандрівки дозволяють зробити дитячі канікули не тільки цікавими, а ще й корисними.

Бібліотека продовжила започаткований в 2012 році цикл літніх заходів “Від селища до селища-бібліовеселощі». Цього разу бібліотекар Валентина Гладун відвідала Смородине. На майданчику біля бібліотеки та клубу зібралися діти шкільного табору НВК, щоб взяти участь у пізнавально-розважальній програмі «Канікули на відмінно!»

Бібліотекар без кінця щось вигадувала: веселила, спонукала дітей до розваг, пропонувала дітям взяти участь у конкурсах, в яких кожен зміг похизуватися своїми знаннями в області літератури.

Присутні проявили неабияку ерудицію в інтелектуальних іграх, «посмакували» літературним вікторинним коктейлем «Улюблені книги», інсценізували казку "Червона шапочка на новий лад".

Діти залюбки змагалися в веселих стартах, естафетах, пізнали багато нового і цікавого, з величезним задоволенням мандрували сторінками книг і журналів з книжкової виставки-рекомендації «Наші новинки-книжкові родзинки». Захід пройшов на хвилі позитиву та дитячого сміху.